Ana Sayfa Hakkımızda Referanslar İletişim



Ana Menü
Ürünlerimiz
Bizden Haberler
Duyurular
Ziyaretçi Sayısı
Şu An Sitede: 1
Bugün : 27
Dün : 61
Bu Ay : 1447
 
 

Duvar Kağıdı Ankara
Avrupanın çeşitli ülkelerinden ithal ettğimiz duvar kağıdı ürünlerini çok uygun fiyata Firmamızda bulabilirsiniz.Silinebilen ve yıkanabilen vinyl duvar kağıtlarımız uzun vadeli kullanılabilir kağıtlardır. Bir çok çeşidi ve her konsepte uygun desenler bulunmaktadır. Duvar kağıtları nın popüleritesi çok arttığı için günümüzde boya uygulamasından daha karlı bir hal almıştır.

Duvar Kağıdı Metresi 2 TL
Metresi 2 TL' ye duvar kağıtları evlerinizde. Müşterilerimize avrupa duvar kağıtlarını uygun fiyatlara alma imakanı sunuyoruz. İstediğiniz desen ve renk seçimini firmamıza gelerek yapabilir ve metresini 2 TL' den satın alabilirsiniz.
Ayrıca il dışından  www.duvarkagitlariankara.net sitemizden sipariş verebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Duvar Kağıdı
Duvar kağıtları son dönemde ufak büyük demeden tüm evlerde, ofislerde, iş yerlerinde kullanılmaya başlandı. İthal duvar kağıdı her bütçeye uygun olması ve uzun ömürlü, değiştirilebilir, çok çeşitli olması nedeniyle dekorasyon sektöründe çok tercih edilen uygulamalardan oldu.

İthal Duvar Kağıdı Kataloğu Gönderimi
İsteyen duvar kağıtları firmalarına katalog gönderimimiz olacaktır. İsteyenler telefon ile veya mail yolu ile başvurabilirler.

İthal Duvar Kağıdı Bayilik
İthal ettiğimiz, geniş renk ve desen seçeneklerinin mevcut olduğu ithal duvar kağıtları ürünlerimizin satışını ve uygulamasını gerçekleştirmek üzere tüm Türkiye genelinde bayilikler verilecektir.

Neden Duvar Kağıdı ve Duvar Kağıdının Avantajları

DUVAR KAĞIDI
Modern yaşamın gereksinimlerinden geri kalmamak, metropollerin içinde yaşarken bile doğanın içinde olmak, ev hayatını kolaylaştırmak, karışık zor mekanlar yerine huzur veren yaşanabilir evler günümüzün dekorasyon anlayışını oluşturmuştur. Yaşadığımız mekanlarda en büyük yüzölçümüne sahip alanlar olan duvarlar iç mekan dekorasyonundaki önemli detayların başında gelmektedir, dekorasyonun en önemli unsurudur.

Devamını Oku >>

Duvar kağıdı nasıl temizlenir? Duvar kağıdı ıslak bezle silinebilir mi?

Duvar kağıdı ürün yapısına göre silinerek temizlenebilir. Ürün etiketinde silinebilirlik özelliğini gösteren semboller yeralmaktadır. Talimatlara göre duvar kağıdınızı silebilir hatta bazı ürünleri gerektiğinde yumuşak bir fırça yardımı ile temizleyebilirsiniz. Olası kirlenmelerde kirliliğin yoğunlaşması beklenilmeden sünger veya yumuşak bez kullanılarak haifçe silinmelidir.

Devamını Oku >>

Eşyalarımın yerini değiştirirken duvar kağıdımda hasar oluştu. Yenisi ile değiştirebilir miyim?

Vinyl esaslı duvar kağıtları duvardan kolaylıkla sökülebilir özelliktedir. Uygulama sırasında doğru yapıştırıcı kullanıldıysa duvarlarda kalıntı ve iz bırakmaz. Duvar kağıdını ek yerlerinden sökerek yenisi ile değiştirilebilirsiniz. Ton farkı oluşmaması için artan duvar kağıdının saklanması ya da yedek rulo alınması önerilir.

Devamını Oku >>

Ne kadar duvar kağıdına ihtiyacım olduğunu nasıl hesaplarım?

Uygulama yapılacak yüzeylerin, yatay ve dikey ölçülerine ihtiyacınız olacaktır. Yatay ve dikey ölçülerin çarpımı yüzeyin alanını verecektir. Duvar kağıdı uygulaması boy olarak yapıldığı için rulo miktarının belirlenmesinde tavan yüksekliği ve seçilen desenin yapısı belirleyici olur.
Yatay uzunluk, kullanılacak rulonun genişlik ölçüsüne (53 – 70 – 90 -106 cm) bölünerek kullanılacak boy sayısı bulunur.

Devamını Oku >>

Vitrin Ürünlerimiz
 
JEİL Duvar Kağıdı2  
 

 
CHEUM Duvar Kağıtları  
 

 
Üç Boyutlu Taş Desenli  
 

 
Polaris Duvar Kağıdı 2  
 

Basvuru Formu
Hava Durumu

  
2011 © sepaduvarkagidi.com - Duvar kağıdı ankara - İthal duvar kağıtları
285706 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre